Hvězdou Facebooku se stala Alžběta Hrušková

V Olomouci proběhlo vyhlášení ČP 2017. Během slavnostního galavečera proběhlo vyhlášení mnoha anket, jednou z nich byla i

V Olomouci proběhlo vyhlášení ČP 2017. Během slavnostního galavečera proběhlo vyhlášení mnoha anket, jednou z nich byla i anketa Hvězda Facebooku, kterou ovládla věkem ještě dorostenka Alžběta Hrušková.

Do této ankety bylo nominováno 8 triatlonistů a triatlonistek, kteří dostali nejvíce hlasů v anketě Král triatlonu, ve které hlasovala pouze odborná veřejnost. To v samotné anketě Hvězda Facebooku mohl dát hlas kdokoliv. Nejvíce sympatií nakonec získala Alžběta Hrušková, které letos zažila skvělou sezónu korunovanou 7.místem na ME dorostenců.

Máme Princeznu triatlonu – Alžbětu Hruškovou.

Alžběta dostala celkem 372 hlasů, na druhém místě se umístil Petr Soukup (228 hlasů), třetí pak skončila juniorka Iveta Fairaislová (156 hlasů). Porazila tak i své slavnější reprezentační kolegy.

Jan Vaněk s Ivetou Fairaislovou.

Článek o celém galavečeru najdete zde. Např. mládežnickým trenérem roku se stal Jan Vaněk. Samotnou Královnou triatlonu se stala po třetí v řadě Vendula Frintová, dalo by se pak s nadsázkou říci, že máme i Princeznu triatlonu – Alžbětu Hruškovou…

Breakdance jí také jde.

About František Schoval

Šéfredaktor a koordinátor projektu Triatlon pro děti